Sbor Adventistů sedmého dne

Brandýs nad Labem

&

Neratovce

Vážení a milí náštěvníci tohoto webu,

vítáme Vás na stránkách věnovaným především všem, kteří touží poznat nejen Bibli, ale i naše přátelské a otevřené společenství. Jsme součástí moderní celosvětové Křestanská cirkve, ketrá má původ v USA, kde ve světě máme více jak 22.000.000 členů. Původ naší církve lze hledat u takových veličin jako byl reformátor Martin Luther, Jan Hus až po opravdovou ikonu Eellen Whiteovou.

Církev adventistů sedmého dne vychází z učení a zásad Bible, kterou považuje za inspirované Boží slovo (2 Tim 3,16). 66 knih Starého a Nového zákona lidem poskytuje všechny informace o Božím plánu záchrany v Ježíši Kristu. Starý zákon předpovídá příchod Mesiáše a Nový zákon dosvědčuje jeho život. Bible lidem radí jak mohou navázat vztah s Bohem. Odhaluje smysl života, radí jak je možné zkvalitnit mezilidské vztahy, co dělat pro zlepšení svého duchovního, duševního a tělesného zdraví.

Kdo jsou členové sboru?

V podstatě lidé jako Vy? Lidé, které potkáváte denně a ani třeba nevíte, že jsou našími členy. Věková hranice je v současné době od 3 do 90 let. Nejmladší člen je Sofinka 3 a nejastarší Zdenička 90 let.

Jste k nám srdečně zváni!

Naše sbory Brandýs nad Labem a Neratovice Vás zvou každou

sobotu na bohoslužbu & církevní setkání, která jsou veřejná!

Neratovice

28 října