Adventní koncert NAROZENÍ KRÁLE KRÁLŮ - neděle 15.12.2013

22.11.2013 21:48

Zveme vás milí přátelé, na ADVENTNÍ KONCERT

pod názvem NAROZENÍ KRÁLE KRÁLŮ

Tento koncert připravila církev adventistů sedmého dne ve spolupráci s církví bratrskou a církví římskokataolickou.

Leták ke stažení zde:

Adventní koncert Neratovice.pdf

Kdo nehraje nevyhraje!

S námi milé děti a milí rodiče můžete prožít krásný večer v příjemné předvánoční atmosféře. Pro zpestření celého Adventního koncertu jsme se rozhodli uspořádat dětskou výtvarnou soutež. Aby jsme zachovali fér hru, tak hlasování bude veřejné a může se ho zůčastnit v podstatě kdokoliv s přístupem na internet.

Téma je:

NAKRESLI & NAMALUJ BETLÉM

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

Téma: Vánoce & narození Ježíše Krista

Zadání: Na místě budou 4 workshopy, rozdělené dle věkových kategorii

Co sebou? Nic, vše vám dáme na místě!

Čas na soutěž: Během 2 vystoupení kapely Jindřicha Černohorského

Hodnocení: Veřejným hlasováním a odstartuje v neděli 15.12.2013  hned na koncertu a skončí ve čtvrtek  20.12.2013 ve 24:00 hod

- na internteu na našich www stránkách

- na Facebooku  JEDEN LIKE = JEDEN HLAS (každý z vás může dát jen jeden hlas, jednomu obrázku v dané kategorii)

- přímo ve Společenském Domě Neratovice v 1 patře (každý hlasuje stejně jako na FB pro jeden obrázek v dané kategorii)

Předání cen: Tablety osobně předají ředitelé ZŠ v pátek 20.12.2013

!!! POZOR !!!

Hlasování na internetu (facebooku a www) je omezeno!

Každá osoba může pro jeden obrázek HLASOVAT nebo dát LIKE jen jednou!

Soutěž a ceny do soutěže jsou věnovány z dobrovolných příspěvků jednotlivých církví.